CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB Zirkuitu-hausle txikia
Produktuaren xehetasunak
CMTB1-63 zirkuitu-etengailu txikiak zirkuitulaburreko eta gainkargako babes-funtzioa du, eta, gainera, potentzia-sistemaren transferentzia eta bihurketa ezohiko gisa erabil daiteke. MCB-ak egitura aurreratua, errendimendu fidagarria, haustura-ahalmen handia, itxura dotorea eta abar ditu. Maskorra eta piezak inpaktu-erresistentzia eta suaren aurkako ezaugarri sendoekin eginda daude.
| Produktuaren izena | MCB |
| Modelo zenbakia | CMTB1-63 1P |
| Estandarra | IEC60898-1 |
| Ziurtagiria | CE |
| In-ko korronte nominala (A) | 1-63A |
| poloniarrak | 1P |
| Tentsio nominala Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Maiztasun nominala | Korronte alternoa 50/60Hz |
| Zirkuitulaburreko gaitasun nominala Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Uimp-en tentsio nominala | 4000V |
| Giro-tenperatura | -20℃~+40℃ |
| Berehalako askapen mota | C mota edo D mota |
| Kolorea | Zuria |
| Zerbitzua | OEM eta ODM |
Kurba
poloniarrak
Abantaila
1. Zirkuituen babesa zirkuitulaburreko korrontearen aurka
2. Zirkuituen babesa gainkarga-korrontearen aurka
3. Diseinu polita eta instalatzeko erraza
Aplikazioa
MCB zirkuitu-etengailu txikiak asko erabiltzen dira eraikinetan, etxebizitzetan, industria-aplikazioetan, energia elektrikoaren transmisioan... etab.
Beste batzuk
Ontziratzea
12 pieza barneko kaxa bakoitzeko, 240 pieza kanpoko kaxa bakoitzeko.
Kanpoko kaxa bakoitzeko neurria: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Merkatu Nagusia
Ekialde Hurbila, Afrika, Hego-ekialdeko Asia, Hego Amerika, Errusiako merkatua... etab.
Zergatik aukeratu gu?
Telefonoa: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













