MUTAI CMTB1LE-63 1P N Hondar-korrontearen bidezko zirkuitu-etengailua RCBO
Produktuaren xehetasunak
CMTB1LE-63 hondar-korronte bidezko zirkuitu-etengailuak pertsonak eta energia babesten ditu deskarga elektrikoetatik, zirkuitulaburrekoetatik eta gainkarga-akatsetatik. RCBOa batez ere eraikin komertzialetan eta etxebizitza-eraikinetan erabiltzen da. IEC61009-1 estandarrarekin bat dator.
CMTB1LE-63 RCBO AC50/60HZ-rako aplikagarria da, 230V/240V/400V/415V-ko tentsio nominala eta 63A-rainoko korronte nominala.
| Produktuaren izena | RCBO |
| Modelo zenbakia | CMTB1LE-63 1P+N |
| Estandarra | IEC61009-1 |
| In-ko korronte nominala (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| poloniarrak | 1P+N |
| Tentsio nominala Ue (V) | 230V |
| Maiztasun nominala | Korronte alternoa 50/60Hz |
| Zirkuitulaburreko gaitasun nominala Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Uimp-en tentsio nominala | 4000V |
| Giro-tenperatura | -20℃~+40℃ |
| Berehalako askapen mota | CDa |
| In funtzionamendu-korronte nominala | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurba
Eskema eta instalazio neurriak (mm)
Abantaila
1. Zirkuituen babesa zirkuitulaburren, gainkargaren eta lurrerako ihesen aurka
2. Instalazio erraza: Hondakin-korrontearen zirkuitu-etengailuak edozein zirkuitu-etengailu-panel edo kutxa elektrikotan instala daitezke, erraz instalatzen direlarik.
3. Sentikortasuna: Lurrerako korronte-ihes txikiak ere detektatu ditzakete
poloniarrak
Aplikazioa
MCB Miniature zirkuitu-etengailuak profesionalak eta oso erabiliak dira eraikinetan, etxebizitzetan, industria-aplikazioetan eta energia elektrikoaren transmisioan.
Beste batzuk
Ontziratzea
4 pieza barneko kaxa bakoitzeko, 80 pieza kanpoko kaxa bakoitzeko.
Kanpoko kaxa bakoitzeko neurria: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Merkatu Nagusia
MUTAI Electric-ek Ekialde Hurbilean, Afrikan, Hego-ekialdeko Asian, Hego Amerikan eta Errusian jartzen du arreta.
Zergatik aukeratu gu?
Telefonoa: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












