MUTAI CMTB1LE-63 2P Hondakin-korrontearen bidezko zirkuitu-etengailua RCBO
Produktuaren xehetasunak
RCBOak lur-hutsegiteek eta gehiegizko korronteek eragindako deskarga elektrikoen eta suteen arriskuen aurka babesten du. Lurrera doazen korronte-ihesak detektatu eta eteten ditu, normalean hondar-korronteak bezala ezagutzen direnak, kableatu akastunek, isolamendu kaltetuek edo ekipamendu elektriko akastunek eragin ditzaketenak. Horrez gain, gehiegizko korronteen aurka ere babesten du, zirkuitulaburrak edo gainkargatutako zirkuituak eragin ditzaketenak.
RCBOak ohikoak dira etxebizitza eta merkataritza eraikinetan, baita industria aplikazioetan ere. Bereziki erabilgarriak dira zirkuitu indibidualaren babesa behar den egoeretan, hala nola sukaldeetan, bainugeletan eta ekipo elektrikoak urarekin kontaktuan jartzeko aukera duten beste gune batzuetan.
| Produktuaren izena | RCBO hondar-korrontearen bidezko zirkuitu-etengailua |
| Modelo zenbakia | CMTB1LE-63 2P |
| Estandarra | IEC61009-1 |
| In-ko korronte nominala (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| poloniarrak | 2P |
| Tentsio nominala Ue (V) | 230V |
| Maiztasun nominala | Korronte alternoa 50/60Hz |
| Zirkuitulaburreko gaitasun nominala Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Uimp-en tentsio nominala | 4000V |
| Giro-tenperatura | -20℃~+40℃ |
| Berehalako askapen mota | CDa |
| In funtzionamendu-korronte nominala | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurba
Eskema eta instalazio neurriak (mm)
Abantaila
1. Zirkuituen babesa zirkuitulaburreko korrontearen aurka
2. Zirkuituen babesa gainkarga-korrontearen aurka
3. Lur-ihesen babesa
poloniarrak
Aplikazioa
MCB-a eraikinetan, etxebizitzetan, industria-aplikazioetan eta energia elektrikoaren transmisioan oso erabilia da.
Beste batzuk
Ontziratzea
3 pieza barneko kaxa bakoitzeko, 60 pieza kanpoko kaxa bakoitzeko.
Kanpoko kaxa bakoitzeko neurria: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Merkatu Nagusia
Ekialde Hurbila, Afrika, Hego-ekialdeko Asia, Hego Amerika, Errusiako merkatua... etab.
Telefonoa: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












