CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Eguzki-energia fotovoltaikorako zirkuitu-etengailu txikia
Produktuaren xehetasunak
CMTB1-63 DC MCB zirkuitu-etengailu txikiek etxetresna elektrikoak eta bestelako karga-ekipoak gainkarga eta zirkuitulaburreko arazoetatik babesteko funtzioa dute, eta zirkuituaren segurtasuna ere babestu dezakete. DC MCB gehienek korronte zuzeneko sistema batzuk erabiltzen dituzte, hala nola energia berria, eguzki-energia fotovoltaikoa, etab. DC MCB-ren tentsio-egoerak normalean DC 12V-1000V artekoak dira, eta korronte nominala 63A-ra irits daiteke.
| Estandarra | IEC/EN 60947-2 |
| In-ko korronte nominala (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| poloniarrak | 1P |
| Tentsio nominala Ue (V) | 250V |
| Maiztasun nominala | 50/60Hz |
| Zirkuitulaburreko gaitasun nominala Icn | 6000A |
| Giro-tenperatura | -20℃~+70℃ |
| Kurba mota | C |
| Kutsadura maila | 3 |
| Altitudea | ≤ 2000m |
| Kableatu-ahalmen maximoa | 25 m² |
| Instalazioa | 35 mm-ko DIN erraila |
| Sarrerako linea mota | Goia |
Abantaila
1. Babestu gailua zirkuitulaburreko korrontetik eta gainkargako korrontetik.
2. Tamaina trinkoa: DC MCB-ak trinkoak eta espazioa aurrezteko diseinatuta daude, eta horrek aproposak bihurtzen ditu panel eta ekipamendu elektriko txikietan erabiltzeko.
3. Instalazio erraza: DC MCBak instalazio errazerako diseinatuta daude eta DIN errailetan edo zuzenean panel batean muntatu daitezke.
poloniarrak
Aplikazioa
DC MCB Miniature zirkuitu-etengailua oso erabilia da korronte zuzeneko sistemetan, hala nola energia berrian, eguzki-energia fotovoltaikoan, etab.
Beste batzuk
Ontziratzea
12 pieza barneko kaxa bakoitzeko, 240 pieza kanpoko kaxa bakoitzeko.
Kanpoko kaxa bakoitzeko neurria: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Galderak eta erantzunak
ISO 9001 eta ISO14001 kudeaketa sistemaren ziurtagiriak dituzte, eta produktuak nazioarteko CCC, CE eta CB ziurtagiriek kualifikatzen dituzte.
Merkatu Nagusia
MUTAI Electric-ek Ekialde Hurbilean, Afrikan, Hego-ekialdeko Asian, Hego Amerikan eta Errusian jartzen du arreta.
Zergatik aukeratu gu?
Telefonoa: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









