CMTB1-63DC 3P DC Eguzki-etengailu txikia MCB
Produktuaren xehetasunak
CMTB1-63 DC MCB zirkuitu-etengailu txikiak hainbat tamaina eta baloraziotan daude eskuragarri, eta aplikazio sorta zabal batean erabil daitezke, besteak beste, eguzki-energia sistemetan, bateriaren babeskopia sistemetan, itsas eta automobilgintza sistemetan eta industria-makinetan.
DC MCB-ren tentsio-egoerak normalean DC 12V-1000V-koak dira, eta korronte nominala 63A-ra irits daiteke.
| Estandarra | IEC/EN 60947-2 |
| In-ko korronte nominala (A) | 1A-63A |
| poloniarrak | 3 |
| Tentsio nominala Ue (V) | 750V |
| Maiztasun nominala | 50/60Hz |
| Zirkuitulaburreko gaitasun nominala Icn | 6000A |
| Giro-tenperatura | -20℃~+70℃ |
| Kurba mota | C |
| Kutsadura maila | 3 |
| Altitudea | ≤ 2000m |
| Kableatu-ahalmen maximoa | 25 m² |
| Instalazioa | 35 mm-ko DIN erraila |
| Sarrerako linea mota | Goia |
Abantaila
1. Gainkarga eta zirkuitulaburreko babesa
2. Deskonektatze-ezaugarriak: DC MCB-ek deskonektatze-ezaugarri desberdina dute AC MCB-ekin alderatuta, DC tentsioaren izaera desberdina dela eta.
3. Tentsio-balorazioa: DC MCB-ek DC zirkuituetarako bereziki diseinatutako tentsio-balorazioa dute, normalean 12V eta 1000V DC artekoa.
4. Arkuaren etenaldia: DC MCB-ak DC arkuak eteteko diseinatuta daude, eta hauek AC arkuek baino desberdin jokatzen dute.
poloniarrak
Aplikazioa
DC MCB zirkuitu-etengailu txikiak korronte zuzeneko sistemetan oso erabiliak dira, hala nola energia berrietan, eguzki-energia fotovoltaikoan, zentral elektrikoetan eta industria-instalazioetan...
Beste batzuk
Ontziratzea
4 pieza barneko kaxa bakoitzeko, 80 pieza kanpoko kaxa bakoitzeko.
Kanpoko kaxa bakoitzeko neurria: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Galderak eta erantzunak
ISO 9001, ISO14001 kudeaketa sistemaren ziurtagiriekin, produktuak nazioarteko CCC, CE, CB ziurtagiriek kualifikatzen dituzte.
Merkatu Nagusia
MUTAI Electric-ek Ekialde Hurbilean, Afrikan, Hego-ekialdeko Asian, Hego Amerikan eta Errusian jartzen du arreta.
Zergatik aukeratu gu?
Telefonoa: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











