CMTB1-63DC 4P DC Eguzki-etengailu txikia MCB
Produktuaren xehetasunak
CMTB1-63 DC MCB zirkuitu-etengailu txikiak etxetresna elektrikoak eta bestelako karga-ekipoak gainkarga eta zirkuitulaburreko arazoetatik babestu ditzake, eta zirkuituaren segurtasuna babestu. DC MCB gehienek korronte zuzeneko sistema batzuk erabiltzen dituzte, hala nola energia berria, eguzki-energia fotovoltaikoa, etab. DC MCB-ren tentsio-egoerak normalean DC 12V-1000V artekoak dira, eta korronte nominala 63A-ra artekoa izan daiteke.
| Estandarra | IEC/EN 60947-2 |
| In-ko korronte nominala (A) | 1A - 63A |
| poloniarrak | 4P |
| Tentsio nominala Ue (V) | 1000V |
| Maiztasun nominala | 50/60Hz |
| Zirkuitulaburreko gaitasun nominala Icn | 6000A |
| Giro-tenperatura | -20℃~+70℃ |
| Kurba mota | C |
| Kutsadura maila | 3 |
| Altitudea | ≤ 2000m |
| Kableatu-ahalmen maximoa | 25 m² |
| Instalazioa | 35 mm-ko DIN erraila |
| Sarrerako linea mota | Goia |
Abantaila
1. Zirkuituen babesa zirkuitulaburreko korrontearen aurka
2. Zirkuituen babesa gainkarga-korrontearen aurka
3. Haustura-ahalmen handia
4. Diseinu polita eta instalatzeko erraza
poloniarrak
Aplikazioa
DC MCB Miniaturazko zirkuitu-etengailuak MCB oso erabiliak dira korronte zuzeneko sistemetan, hala nola energia berrian, eguzki-energia fotovoltaikoan, etab.
Beste batzuk
Ontziratzea
3 pieza barneko kaxa bakoitzeko, 60 pieza kanpoko kaxa bakoitzeko.
Kanpoko kaxa bakoitzeko neurria: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Galderak eta erantzunak
ISO 9001, ISO14001 kudeaketa sistemaren ziurtagiriekin, produktuak nazioarteko CCC, CE, CB ziurtagiriek kualifikatzen dituzte.
Merkatu Nagusia
MUTAI Electric-ek Ekialde Hurbilean, Afrikan, Hego-ekialdeko Asian, Hego Amerikan eta Errusian jartzen du arreta.
Zergatik aukeratu gu?
Telefonoa: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








